Řídící systém

Řídící systém sila

Řídící systém pro dodávaná sila

Základní řídcí systém - umí zvolit silo a navážit požadovanou hmotnost mouky. Ovládá odběr mouky. Po dosažení nastavené hmotnosti se celý systém vypne a vedení k váze se automaticky vyčistí. Přepnutím vypouštěcí klapky se mouka plátěným rukávem přesype do díže.

 Řídící systém sila  Řídící systém sila  Řídící systém sila  Řídící systém sila

Komfortní řídící systém – o proti základnímu ovládání moučného hospodářství je možné nastavit dávkování receptur, systém hlídá minimální stavy mouky a kompletní evidenci výdeje. Tento systém je možné napojit na PC a sledovat denní, týdenní bilance na počítači.


Nejnověji také dodáváme systém řízení s dotykovým displejem, ke kterému je možné připojit další váhu např. na drobné dávkování surovin. Tento nejvyspělejší řídící systém, je možné doplnit dálkovým dohledem. To umožňuje přes tel. modem diagnostikovat případné závady na moučném hospodářství. Mimo základního ovládacího panelu lze ostatní napojit na PC a mít kontrolu výdejů a činnosti i mimo výdejní místo.
Výdejní váha je v nerezovém provedení. Standardně o kapacitě 100-150 Kg mouky. Váha je zavěšena v tenzometrickém rámu s mechanickou výklopkou. Může být doplněna mikrovibrátorem pro kvalitnější vyprázdnění, případně pneumatickou výpustnou klapkou. Výdejních míst může být v sestavě moučného hospodářství zapojeno i několik.


Dotykový panel

Nové dotykové ovládací panely 10,2“
toto ovládání dodáváme od poloviny roku 2013 standardně ke všem instalacím.

 Dotykový panel řídící systém sila  Dotykový panel řídící systém sila  Dotykový panel řídící systém sila  Dotykový panel řídící systém sila  Dotykový panel řídící systém sila  Dotykový panel řídící systém sila

+420 724 040 408