Sila vnitřní

Vnitřní moučná sila

Nerezová sila

Nerezová sila jsou konstrukčně naprosto stejná jako sila AlMg3. Pouze plechy jsou z vysoce leštěného nerezového plechu, krytého ochranou přepravní fólií.

 Vnitřní sila  Vnitřní sila  Vnitřní sila  Vnitřní sila  Vnitřní sila

Sila z potravinářské slitiny AlMg3

Sila z potravinářské slitiny Tato sila jsou v současné době nejvíce prodávaná z naší nabídky. Zásobník sila tvoří ocelová vana, která je vyrobena ze čtyř dílů. Celé dno sila je opatřeno čeřícím systémem (4 sekce). Tento systém čeření zajistí důkladné pročeření mouky a zabrání tvoření klenby nad výpustným hrdlem. Ve výpadu sila je napojen rotační podavač, nebo vyprazdňovací koš pneumatické dopravy mouky.
Strop sila je proveden ze speciální filtrační tkaniny, která propouští pouze vzduch. Tato tkanina slouží také jako pojistka proti přetlaku uvnitř sila. v dolní části zásobníku je průlezové okno, v horní části je instalován hladinoznak.


Trevírová sila

Trevírová moučná sila Konstrukce sila je vyrobena z ocelových profilů 100 mm. Povrchová ochrana konstrukcí je provedena tryskáním na stupeň čistoty Sa 2,5 a následně opatřena práškovou barvou.
Na této konstrukci je zavěšen vak ze speciální tkaniny. Tato polypropylenová tkanina, nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je schválená hlavním hygienikem ČR pro styk s potravinami.


+420 724 040 408